Průběžná zpráva o řešení projektu

b) Zhodnocení výsledků a plnění cílů projektu.

V letošním roce byly v mezinárodních renomovaných časopisech publikovány práce, které vznikly pod hlavičkou CAM (viz bod f). Výsledky projektu byly propagovány na přednáškách členů řešitelského týmu na konferencích, workshopech a seminářích v ČR i v zahraničí a zároveň předloženy široké veřejnosti v elektronické podobě prostřednictvím WWW stránek (viz body e, f). V roce 1999 hostil CAM řadu předních světových odborníků, s nimiž byla prohloubena dosavadní spolupráce, která značnou měrou přispívá ke zvýšení odborné úrovně řešitelského týmu. Někteří hosté přednesli delší sérii přednášek nejen pro členy řešitelského týmu, ale též pro studenty magisterského a doktorského studia ZČU. Rovněž byly navázány nové odborné kontakty jak během pobytů členů CAM v zahraničí, tak i s účastníky konferencí a seminářů pořádaných pod záštitou CAM. Jmenný seznam hostů je uveden v bodu f.

Plnění cílů projektu je plně v souladu s vědeckým programem CAM. V letošním roce došlo také k výraznému prohloubení spolupráce mezi členy řešitelského kolektivu, čímž se CAM přiblížil k naplnění základního cíle stanoveného projektem ``Posílení výzkumu a vývoje na vysokých školách'' v oblasti aplikované matematiky.